Stoiska

AUDIOFON to rodzinna firma założona w 1991 roku przez małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia. Jest największym i najdłużej działającym, całkowicie polskim przedsiębiorstwem z branży protetyki słuchu. Posiadamy ponad 300 oddziałów firmy Audiofon zlokalizowanych w całej Polsce, każdy został wyposażony w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, aby nasi pracownicy mogli spełniać naszą misję – pomagać słyszeć lepiej.

Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu oraz analizę i omówienie wyników przez wykwalifikowanych protetyków słuchu. Z chęcią przyjedziemy do wskazanej przez Państwa lokalizacji, aby przeprowadzić prelekcję i porozmawiać o słuchu. Zapraszam do kontaktu Ewelina Kowalska tel. 785001094

Naszych pacjentów zapraszamy na:

– Kompleksowe badania słuchu
– Konsultacje audioprotetyczne
– Regulacje zakupionych aparatów słuchowych
– Testowanie aparatów słuchowych
– Prowadzenie terapii szumów usznych
– Wizyty kontrolne
– Przeglądy aparatów słuchowych

Podczas Śląskiej Konferencji Senioralnej zapraszamy do Naszego stoiska na bezpłatne badanie słuchu, słodki poczęstunek i miłą rozmowę

plakat

Bezpłatne gadżety, ciasto i wata cukrowa

Promocja projektu „Odpowiedzialny wolontariat pracowniczy”, którego podstawą jest  wymiana wiedzy pomiędzy osobami w wieku 60+  i osobami Młodymi

Projekt drogowskazy Ajkum, realizowany w Zagłębiowskim Centrum Onkologii:

Celem projektu jest stworzenie i przetestowanie systemu nawigacji po budynkach użyteczności publicznej (głównie centrach leczenia specjalistycznego, np. onkologicznego). System opiera się na sieci check pointów, które za pomocą dedykowanej aplikacji będą wskazywały drogę do siebie nawzajem nawigując „krok po kroku” użytkownika. Dzięki niemu, pacjenci i użytkownicy o obniżonej percepcji spowodowanej chorobą, wiekiem czy brakiem osoby towarzyszącej będą w stanie poruszać się po budynku i bez problemu odnajdować interesujące ich pomieszczenia.

Uzdrowisko Goczałkowice – Zdrój od ponad 160 lat z powodzeniem leczy i pomaga
w rehabilitacji już ponad 10 000 osób rocznie. W skład szerokiej bazy zabiegowej wchodzą zabiegi wykorzystujące naturalne bogactwo Uzdrowiska – borowinę i solankę.
Postanowiliśmy udostępnić te cenne surowce wszystkim, nie tylko naszym kuracjuszom.
Tak powstała linia produktów z naszych naturalnych surowców do samodzielnego stosowania w domu, która systematycznie powiększa się o nowe produkty. W naszej ofercie znajdą Państwo solankę do kąpieli, inhalacji, płukanek, naturalną borowinę oraz kosmetyki z ekstraktami borowinowymi i solankowymi.
Od 10 lat Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora we współpracy m.in. z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej zajmuję się polityką senioralną i wspieraniem osób starszych –  ich edukacją i aktywizacją. Jest wydawcą Magazynu Ogólnopolski Głos Seniora oraz organizatorem Programu Ogólnopolska Karta Seniora – Gmina Przyjazna Seniorom. 

Na stoisku Głosu Seniora, seniorzy będą mogli otrzymać bezpłatnie suplementy diety, Magazyn Głos Seniora, folder kampanii „Stop manipulacji, nie daj się oszukać”, informacje o bezpłatnym przeglądzie lekowym 60+ oraz liczne materiały edukacyjno-aktywizacyjne. 

Holiday Park & Resort to:

– Największa nad polskim morzem sieć resortów, oferująca niemal 10 tys. miejsc noclegowych oraz nowoczesne Uzdrowisko Cieplice Zdrój, które działa od  września tego roku,

– oferujemy możliwość  70% rabatu dla uczestników Śląskiej Konferencji Senioralnej 2022 na pobyty w Holiday Park&Resort. Obsługujemy, też wyjazdy grup zorganizowanych.

Więcej informacji o rabatach i pobytach w resortach, przy stoisku Holiday Park & Resort.

Informacje z zakresu:
– ustalania uprawnień do świadczeń,
– przeliczania świadczeń,
– świadczeń dla osób z niezdolnością do pracy,
– podejmowania zatrudnienia przez seniorów.